Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Öğrenci Görüşleri İletişim
Etkinlik Takvimi
6 Temmuz 2015
Pz Sa Ça Pe Cu Ct Pa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Eğitim programı, ağırlıklı olarak Öner Döşer tarafından, temel seviyede bazı dersler Barış Özkırış tarafından uygulanacaktır. İki yıllık eğitimden sonra katılabileceğiniz Uzmanlaşma Sınıfı kapsamında Horary ve Electional Astrology dersleri Öner Döşer tarafından, Astro-psikoloji dersleri psikolog Barış Özkırış tarafından, Medical Astrology dersleri Dr Sena Büyükçopur tarafından ve Mundane Astrology dersleri Öner Döşer ve Binnur Zaimler tarafından sunulmaktadır. Eğitmenler, kendilerini yüksek bir standartla astroloji öğretmeye adamış, kendi kategorilerinde eğitim tecrübesine sahip kişilerdir.
 
Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Öner Döşer, A.M.A.

 

Danışman astrolog ve AstroArt Astroloji Okulu kurucusu Öner Döşer, yurt çapında astroloji konusunda önde gelen ve ulusal medyada astroloji yorumları en çok takip edilen astrologlardandır. İnternet üzerinden canlı ve interaktif astroloji derslerini ülkemizde ilk uygulayan, Astroloji Okulu Yayınları ve Astroloji Televizyonu kurucusu da olan Öner Döşer’in internet için hazırladığı videolar yirmi iki milyonun üzerinde izlenmiş; üç tanesi İngilizce olmak üzere yirmi kitabı, ayrıca The Astrological Journal’da astroloji makaleleri yayımlanmıştır. İlk kez 2012 yılında düzenlediği ve uluslararası astroloji camiasından tanınmış astrologları İstanbul’da buluşturan Uluslararası Astroloji Günü Etkinlikleri, çok sayıda izleyicinin katılımıyla her yıl devam etmektedir.

 

e-posta: oner.doser@astrolojiokulu.com

web: www.astrolojiokulu.com

İki Yıllık Kurs Eğitmeni

Horary Astrology, Electional Astrology, Mundane Astrology

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Yeşne İren, AAO

31 Ekim 1968 yılında İstanbul'da yay burcu yükselmekteyken doğdu. Liseden sonra yüksek eğitimine İsviçre ve İngiltere'de devam etti. Manchester City College'de Business and Finans dalında ön lisans yaparak, Manchester Üniversitesi Textiles Economics and Management bölümünden 1992 yılında mevzun oldu. 10 senesi trikotaj sanayinde olmak üzere 2003 yılına kadar üst düzey yöneticilik yaptı. 2003 yılında aktif çalışma hayatından çekilerek, resim çalışmalarına ve Tema Vakfı ağırlıklı olmak üzere sosyal projelere yöneldi. Halen Vakıf yönetim kurulunda görev yapmaktadır.

90'lı yıllardan itibaren spiritüalizme ilgilenmeye başlayarak, kimi Ergün Arıkdal gibi duayenler olmak üzere değerli fikir ve ilim adamları ile metafizik öğreti ve çalışmalar içerisinde yer alarak, reiki dahil çeşitli şifa tekniklerini öğrenerek bilgilerini derinleştirmiştir.

2008'de Öner Döşer'in Astroloji Okulu'na kaydolarak klasik astroloji eğitimine başladıktan sonra bu kadim öngörü tekniğinin gücü ve doğruluğu karşısında etkilenerek, bu bilginin layık olduğu seviyede güncelleşmesi ve yaygınlaşması adına gayret gösteren gönüllüler ordusuna katılmıştır.

Evli ve bir oğlu vardır.

E-posta: yesne@windowslive.com

Ruhsal Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Uz. Dr. Sena Büyükçopur

1967 yılında İstanbul’da doğdu. Kültür Koleji (ilkokul) ve İstanbul Lisesi’nden sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1992 yılında pratisyen hekim olarak çalışmaya başladı. 2000 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde aile hekimliği ihtisasını tamamlayarak uzman oldu. Halen doktorluk yapmakta ve 2007’den beri astrolojiyle aktif olarak ilgilenmektedir.

E-posta: sbuyucopur@yahoo.com

Tıbbi Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Binnur Zaimler

İnsan Kaynakları Koordinatörü, Astroloji Uzmanı

Galatasaray Lisesi ve İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunudur. 20 seneye yaklaşan  İnsan Kaynakları ve Toplam Kalite alanlarındaki deneyimlerinin önemli bir kısmında yönetici olarak görev yapmıştır.

Profesyonel yöneticiliklerinin yanısıra, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda denetçilik, Galatasaraylılar Derneği’nde kısa bir süre İnsan Kaynakları Komisyon başkanlığı yapmıştır. İş Süreçleri Yönetimi, Perakende ve İnsan Kaynakları alanlarında Sabancı Üniversitesi- EDU başta olmak üzere yurt içi ve dışı seminer ve eğitimler verdi.

Halen Doğan Grubu’nda İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

International Society for Astrological Research – ABD üyesi olup, astroloji alanında 2003 yılından bu yana ‘Batı Astrolojisi’, ‘Klasik Astroloji’ ve ‘Horary’ programlarını tamamlamış, ‘Finansal Astroloji’, ‘Kurumsal Astroloji’, ‘Karma ve Astroloji’ konularına yoğunlaşmıştır.

1969 doğumlu olan Binnur Zaimler, evli ve bir çocuk annesidir

Finansal ve Kurumsal Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Hande Kazanova

 

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat  eğitimi almıştır. 2001-2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nde eğitim aldı. 3 yıl süresince Hesaplama ve Temel Bilgiler sınavlarını verdi ve Yorumlama Projesini tamamlayarak Astrolog sertifikasını aldı. 2004 yılından itibaren Astroloji Okulunda, klasik astroloji, horary (saatler astrolojisi) eğitimini tamamladı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi'nde  Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. 3ncü yılın sonunda, Mart 2009 tarihinden itibaren Haber Türk Gazetesi'nin günlük astroloji yorumlarını yapmaktadır. Halen, 2,5  yıldır Bloomberght kanalında her Pazartesi YILDIZ ENDEKSİ programında Finansal Astroloji yorumları yapmakta olup, Habertürk, Htkulüp, Bloomberght, Marie claire, Ht Hayat, 6.cadde ve mascarammaxxx  sitelerinde günlük, haftalık ve aylık yorumları yer almaktadır.

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Şebnem Ekşib

Şubat 1968 de İstanbul’da doğdu. 

Bilkent Üniversitesi İş İdaresi bölümünden mezun oldu ve iş hayatında yönetim kademelerinde çeşitli görevlerde çalıştı. Uzun yıllar araştırdığı astroloji, önceleri hobi olarak onu iş hayatıyla birlikte takip ederken, doğu felsefesi ve öğretileriyle ilgilenmeye meditasyon, yoga ve evrensel enerji sistemleriyle meşgul olmaya başladı.  Bu araştırmalar esnasında 1999 yılında Hint Astrolojisiyle tanışmasıyla, astrolojiyi farklı bir kulvardan incelemeye başladı.  Ardından Maharishi Maharesh Yogi Transandantal Meditasyon programı ve ileri tekniklerini uygulamaya başlayarak hayatında kendi deyimiyle yeni bir dönemi de başlatmış oldu.

2006 yılında profesyonel iş hayatından ayrılarak tam zamanlı olarak Hint astrolojisine yönelen Şebnem Ekşib, Hint astrolojisinin ülkemizde tanınması adına çalışmalar yaparken bir yandan da Hint astrolojisi üzerine eğitim ve seminer çalışmaları yapmakta, makaleler yayınlamakta ve danışmanlık ve yaşam koçluğu destekleri vermektedir.

Hint Astrolojisinin yanı sıra, değerli ve yarı değerli taşlar üzerine araştırma ve çalışmalar yaparak, taşların hayatımız üzerindeki enerjileri hakkında seminer ve programlar düzenlemekle birlikte,  bu çalışmalarını yerel kaynaklarla beslemek adına belli dönemlerde tekrarladığı Hindistan ve Uzak Doğu seyahatleriyle de değerli taşlar üzerine olan araştırmalarını geliştirmektedir.

Halen İstanbul’da bulunan Öner Döşer Astroloji Okulunda Hint Astrolojisi üzerine her yıl eğitimler vermekte ve İstanbul Pozitif Platform Kişisel Gelişim Merkezinde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. (www.pozitifplatform.net) (www.astrolojiokulu.com)

Şebnem Ekşib, internet üzerinden yayıncılık yapan popüler kanal Uzman TV de halen haftalık, yıllık astroloji yorumları ile ilgiyle izlenmekte ve takip edilmektedir. Ayrıca www.fazlakilo.com  ve www.lapetitedolly.com sitelerinde çeşitli makale ve yazıları yayınlanmaktadır. 

www.sebnemeksib.com.tr

sebnemeksib@gmail.com

Astroloji Okulu ® 2012
Tasarım & Yazılım : Network Yazılım