Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Öğrenci Görüşleri İletişim
Etkinlik Takvimi
28 Eylül 2016
Pz Sa Ça Pe Cu Ct Pa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Eğitim programı, ağırlıklı olarak Öner Döşer tarafından, temel seviyede bazı dersler Barış Özkırış tarafından uygulanacaktır. İki yıllık eğitimden sonra katılabileceğiniz Uzmanlaşma Sınıfı kapsamında Horary ve Electional Astrology dersleri Öner Döşer tarafından, Astro-psikoloji dersleri psikolog Barış Özkırış tarafından, Medical Astrology dersleri Dr Sena Büyükçopur tarafından ve Mundane Astrology dersleri Öner Döşer ve Binnur Zaimler tarafından sunulmaktadır. Eğitmenler, kendilerini yüksek bir standartla astroloji öğretmeye adamış, kendi kategorilerinde eğitim tecrübesine sahip kişilerdir.
 
Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Öner Döşer, A.M.A.

 

Danışman astrolog ve AstroArt Astroloji Okulu kurucusu Öner Döşer, yurt çapında astroloji konusunda önde gelen ve ulusal medyada astroloji yorumları en çok takip edilen astrologlardandır. İnternet üzerinden canlı ve interaktif astroloji derslerini ülkemizde ilk uygulayan, Astroloji Okulu Yayınları ve Astroloji Televizyonu kurucusu da olan Öner Döşer’in internet için hazırladığı videolar yirmi iki milyonun üzerinde izlenmiş; üç tanesi İngilizce olmak üzere yirmi kitabı, ayrıca The Astrological Journal’da astroloji makaleleri yayımlanmıştır. İlk kez 2012 yılında düzenlediği ve uluslararası astroloji camiasından tanınmış astrologları İstanbul’da buluşturan Uluslararası Astroloji Günü Etkinlikleri, çok sayıda izleyicinin katılımıyla her yıl devam etmektedir.

 

e-posta: oner.doser@astrolojiokulu.com

web: www.astrolojiokulu.com

İki Yıllık Kurs Eğitmeni

Horary Astrology, Electional Astrology, Mundane Astrology

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Yeşne İren, AAO

31 Ekim 1968 yılında İstanbul'da yay burcu yükselmekteyken doğdu. Liseden sonra yüksek eğitimine İsviçre ve İngiltere'de devam etti. Manchester City College'de Business and Finans dalında ön lisans yaparak, Manchester Üniversitesi Textiles Economics and Management bölümünden 1992 yılında mevzun oldu. 10 senesi trikotaj sanayinde olmak üzere 2003 yılına kadar üst düzey yöneticilik yaptı. 2003 yılında aktif çalışma hayatından çekilerek, resim çalışmalarına ve Tema Vakfı ağırlıklı olmak üzere sosyal projelere yöneldi. Halen Vakıf yönetim kurulunda görev yapmaktadır.

90'lı yıllardan itibaren spiritüalizme ilgilenmeye başlayarak, kimi Ergün Arıkdal gibi duayenler olmak üzere değerli fikir ve ilim adamları ile metafizik öğreti ve çalışmalar içerisinde yer alarak, reiki dahil çeşitli şifa tekniklerini öğrenerek bilgilerini derinleştirmiştir.

2008'de Öner Döşer'in Astroloji Okulu'na kaydolarak klasik astroloji eğitimine başladıktan sonra bu kadim öngörü tekniğinin gücü ve doğruluğu karşısında etkilenerek, bu bilginin layık olduğu seviyede güncelleşmesi ve yaygınlaşması adına gayret gösteren gönüllüler ordusuna katılmıştır.

Evli ve bir oğlu vardır.

E-posta: yesne@windowslive.com

Ruhsal Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Uz. Dr. Sena Büyükçopur

1967 yılında İstanbul’da doğdu. Kültür Koleji (ilkokul) ve İstanbul Lisesi’nden sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1992 yılında pratisyen hekim olarak çalışmaya başladı. 2000 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde aile hekimliği ihtisasını tamamlayarak uzman oldu. Halen doktorluk yapmakta ve 2007’den beri astrolojiyle aktif olarak ilgilenmektedir.

E-posta: sbuyucopur@yahoo.com

Tıbbi Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Binnur Zaimler

İnsan Kaynakları Koordinatörü, Astroloji Uzmanı

Galatasaray Lisesi ve İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunudur. 20 seneye yaklaşan  İnsan Kaynakları ve Toplam Kalite alanlarındaki deneyimlerinin önemli bir kısmında yönetici olarak görev yapmıştır.

Profesyonel yöneticiliklerinin yanısıra, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda denetçilik, Galatasaraylılar Derneği’nde kısa bir süre İnsan Kaynakları Komisyon başkanlığı yapmıştır. İş Süreçleri Yönetimi, Perakende ve İnsan Kaynakları alanlarında Sabancı Üniversitesi- EDU başta olmak üzere yurt içi ve dışı seminer ve eğitimler verdi.

Halen Doğan Grubu’nda İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

International Society for Astrological Research – ABD üyesi olup, astroloji alanında 2003 yılından bu yana ‘Batı Astrolojisi’, ‘Klasik Astroloji’ ve ‘Horary’ programlarını tamamlamış, ‘Finansal Astroloji’, ‘Kurumsal Astroloji’, ‘Karma ve Astroloji’ konularına yoğunlaşmıştır.

1969 doğumlu olan Binnur Zaimler, evli ve bir çocuk annesidir

Finansal ve Kurumsal Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Hande Kazanova

 

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat  eğitimi almıştır. 2001-2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nde eğitim aldı. 3 yıl süresince Hesaplama ve Temel Bilgiler sınavlarını verdi ve Yorumlama Projesini tamamlayarak Astrolog sertifikasını aldı. 2004 yılından itibaren Astroloji Okulunda, klasik astroloji, horary (saatler astrolojisi) eğitimini tamamladı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi'nde  Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. 3ncü yılın sonunda, Mart 2009 tarihinden itibaren Haber Türk Gazetesi'nin günlük astroloji yorumlarını yapmaktadır. Halen, 2,5  yıldır Bloomberght kanalında her Pazartesi YILDIZ ENDEKSİ programında Finansal Astroloji yorumları yapmakta olup, Habertürk, Htkulüp, Bloomberght, Marie claire, Ht Hayat, 6.cadde ve mascarammaxxx  sitelerinde günlük, haftalık ve aylık yorumları yer almaktadır.

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Şebnem Ekşib

Şubat 1968 de İstanbul’da doğdu. 

Bilkent Üniversitesi İş İdaresi bölümünden mezun oldu ve iş hayatında yönetim kademelerinde çeşitli görevlerde çalıştı. Uzun yıllar araştırdığı astroloji, önceleri hobi olarak onu iş hayatıyla birlikte takip ederken, doğu felsefesi ve öğretileriyle ilgilenmeye meditasyon, yoga ve evrensel enerji sistemleriyle meşgul olmaya başladı.  Bu araştırmalar esnasında 1999 yılında Hint Astrolojisiyle tanışmasıyla, astrolojiyi farklı bir kulvardan incelemeye başladı.  Ardından Maharishi Maharesh Yogi Transandantal Meditasyon programı ve ileri tekniklerini uygulamaya başlayarak hayatında kendi deyimiyle yeni bir dönemi de başlatmış oldu.

2006 yılında profesyonel iş hayatından ayrılarak tam zamanlı olarak Hint astrolojisine yönelen Şebnem Ekşib, Hint astrolojisinin ülkemizde tanınması adına çalışmalar yaparken bir yandan da Hint astrolojisi üzerine eğitim ve seminer çalışmaları yapmakta, makaleler yayınlamakta ve danışmanlık ve yaşam koçluğu destekleri vermektedir.

Hint Astrolojisinin yanı sıra, değerli ve yarı değerli taşlar üzerine araştırma ve çalışmalar yaparak, taşların hayatımız üzerindeki enerjileri hakkında seminer ve programlar düzenlemekle birlikte,  bu çalışmalarını yerel kaynaklarla beslemek adına belli dönemlerde tekrarladığı Hindistan ve Uzak Doğu seyahatleriyle de değerli taşlar üzerine olan araştırmalarını geliştirmektedir.

Halen İstanbul’da bulunan Öner Döşer Astroloji Okulunda Hint Astrolojisi üzerine her yıl eğitimler vermekte ve İstanbul Pozitif Platform Kişisel Gelişim Merkezinde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. (www.pozitifplatform.net) (www.astrolojiokulu.com)

Şebnem Ekşib, internet üzerinden yayıncılık yapan popüler kanal Uzman TV de halen haftalık, yıllık astroloji yorumları ile ilgiyle izlenmekte ve takip edilmektedir. Ayrıca www.fazlakilo.com  ve www.lapetitedolly.com sitelerinde çeşitli makale ve yazıları yayınlanmaktadır. 

www.sebnemeksib.com.tr

sebnemeksib@gmail.com

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Samiye Özbaş Soysal

25.2.1972’de Ankara'da doğan Samiye Özbaş Soysal, Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş bir Tıp doktorudur.  Astrolojiye olan ilgisinin tutkulu bir aşka dönüşmesi ile birlikte bir sigorta şirketinde yapmakta olduğu görevinden ayrılmış ve hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiştir.  Astrolojiyle yolunun kesiştiği ilk günden itibaren Ay düğümleri ve karma konusu özel ilgi alanı olmuştur. Halen Vatan gazetesinde yer alan AstroKarmik adlı köşesinde günlük burç yorumlarını hazırlayan Soysal, kendi web sitesi ve Vatan Gazetesi’nin web sitesi aracılığıyla makale, haber ve yorumlarını sizlere ulaştırmakta ayrıca hem astroloji eğitimi hem de bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir. Evli ve bir kız çocuk annesidir.  

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Aleksandar Imsiragic

(ISAR CAP) ISAR Eğitim Direktörü ve Sırbistan’ın başkenti Belgrad’daki Johannes Kepler Astroloji Enstitüsü’nün kurucusudur.
25 yıldan uzun süredir astrolog olan Aleksander meditasyon dersleri vermekte ve 2001 yılından bu yana Belgrat’ta her yıl Uluslararası Astroloji Konferansı düzenlemektedir. Ayrıca 11 adet astroloji kitabı kaleme almıştır.
Doğu ve Batı astroloji bilgilerinin sentezlenmesine yönelik çalışmalar yapmakta, özellikle de sabit yıldızlar, karmik astroloji ve astro-şifa konularıyla ilgilenmektedir.

Email     : aleksandar@keplerunited.org

Web      : www.keplerunited.org

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Glenn Perry

ABD’nin Connecticut eyaletinde yaşayan lisanslı psikoterapist ve astrologtur. Dr. Perry aynı zamanda Astropsikoloji Akademisi adında internet üzerinden psikolojik astroloji dersleri veren astroloji okulunun da yöneticisidir. Astropsikolojiye Giriş başta olmak üzere sekiz kitabı olan Glenn, ISAR’da da hem yönetim kurulu üyeliği hem de kalitatif araştırmalar danışmanlığı yapmaktadır. Astrolojinin danışmanlık ve psikoterapi alanlarında kullanımına dair çeşitli ülkelerde seminerler vermektedir.

glenn@aaperry.com

www.aaperry.com

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Gaye Döşer

1970 yılında İstanbul’da doğdu. Y.T.Ü Kimya bölümünde Doğal taşlar ve Kristalografik eksenlerini okudu. Kişisel gelişim çalışmalarına 2009 yılında başlayan Gaye Döşer; bir çok yabancı hipnoterapist ve metafizik uzmanlarından  ders almış ve bir çok zihin beden çalışmalarına katılarak psikolojik ve fizyolojik problemler konusunda yoğun birikimler kazanmıştır. Kozmik enerji, Reiki, bioenerji çalışmalarıyla terapi veren Gaye Döşer, aynı zamanda Astroloji Okulu programlarına katılarak astroloji ile dengenin kozmik anahtarları olan çakraları birleştiren bir programda ders vermeye başlayacaktır.

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Mustafa Konur

Astroart Astroloji Okulu’nda başladığı temel ve ileri seviye astroloji eğitimini birincilik derecesiyle tamamladı. Aynı okulda soru astrolojisi (horary astrology), zaman tayini astrolojisi (electional astrology) ve dünya astrolojisi (mundane astrology) branşlarında uzmanlık eğitimleri aldı. Halen,  Astroart Astroloji Okulu’nda eğitmenlik yapıyor ve Astroloji Okulu Yayınları'nın editörlüğünü yürütüyor. Doğum haritası analizi, soru astrolojisi, zaman tayini astrolojisi, rektifikasyon (doğum saatinin doğrulanması) gibi astroloji branşlarında profesyonel danışmanlık hizmetleri de sunan Mustafa Konur, başta Helenistik ve Ortaçağ Astrolojisi olmak üzere klasik astroloji tekniklerine ağırlık veriyor. Eğitmenliğin ve danışmanlığın yanı sıra; astrolojinin tarihi, teknikleri ve felsefesi konularında akademik araştırmalar da gerçekleştiren Mustafa Konur, ayrıca yabancı astroloji kaynaklarını Türkçeye kazandırmak için çeviri çalışmaları da yapıyor. E-posta:mustafakonur@gmail.com

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Zerrin Zindancıoğlu

8 Mayıs 1966 tarihinde İstanbul'da doğdu.

Hasan Ali Yücel /Etiler İlkokulu ardından Ortaokulu Avusturya Kız Lisesi'nde, liseyi ise Avusturya Ticaret Lisesi'nde okudu. Çalışma hayatının kısa sürede kariyer getirmesi nedeniyle üniversite yaşamını erken bıraktı.

1986 - 1992 tarihleri arasında Terrsan İnşaat Taahhüt A.Ş.'de Projeler Müdürlüğü,

1992 - 1995 tarihleri arasında Gillette A.Ş. Finans Direktör Asistanlığı,

1995 - 1999 tarihleri arasında Birleşmiş Sanatlar A.Ş. Genel Müdürlüğü,

1999 - 2010 tarihleri arasında ise kendi firması Z.Z. Butik bünyesinde tekstil ithalat ve ticaret konularında çalıştı.

2010 - 2014 tarihleri arasında Reiki Master ve Kuantum Dokunuş inisiyasyonlarını aldı.

2010 - 2014 tarihleri arasında Astroloji eğitimlerini yoğun olarak aldı ve halen eğitimleri devam etmekte.

Girne Amerikan Üniversitesi'nde yapılan Temel Seviye eğitimde yardımcı eğitmen ve Öner Döşer'in asistanı olarak görev yapmaktadır.

1989 tarihinde evlendi; 1993 doğumlu bir erkek, 1996 doğumlu bir kız çocuğu var.

E-posta: zzbutik@superonline.com

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Neslihan Ayanoğlu

Matematik konusunda Lisans ve Sigorta konusunda Yüksek Lians diplomasına sahiptir. Sigorta sektöründe geçirdiği 22 sene sonrası bu alanda yarı zamanlı danışman olarak çalışmaktadır. 2002 den beri astroloji çalışmaktadır. 2005 yılından beri Uranyen Astroloji alanına odaklanmıştır. NCGR sertifika sınavlarını almaktadır. NCGR, AA üyesidir. IUF üyesidir ve seminerlerini takip etmektedir. Aynı zamanda Galler Üniversitesi, TrinitySaint David’de, Kültürel Astronomi ve Astroloji bölümünde yüksek lisans öğrencisidir.

Astroloji Okulu ® 2012
Tasarım & Yazılım : Network Yazılım