Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Öğrenci Görüşleri İletişim
Etkinlik Takvimi
29 Ocak 2015
Pz Sa Ça Pe Cu Ct Pa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Eğitim programı, ağırlıklı olarak Öner Döşer tarafından, temel seviyede bazı dersler Barış Özkırış tarafından uygulanacaktır. İki yıllık eğitimden sonra katılabileceğiniz Uzmanlaşma Sınıfı kapsamında Horary ve Electional Astrology dersleri Öner Döşer tarafından, Astro-psikoloji dersleri psikolog Barış Özkırış tarafından, Medical Astrology dersleri Dr Sena Büyükçopur tarafından ve Mundane Astrology dersleri Öner Döşer ve Binnur Zaimler tarafından sunulmaktadır. Eğitmenler, kendilerini yüksek bir standartla astroloji öğretmeye adamış, kendi kategorilerinde eğitim tecrübesine sahip kişilerdir.
 
Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Öner Döşer, A.M.A.

 

Ortaçağ astrolojisi üzerine Robert ZOLLER’den eğitim alan Öner DÖŞER, yurt çapında klasik astroloji konusunda uzman önde gelen astrologlardan biridir. DÖŞER, 2005 yılında AstroArt Astroloji Okulu’nu kurarak, astroloji bilgisinin zengin bir içerikle sistemli bir şekilde öğretilmesine ve yaygınlaştırılmasına önayak oldu. 2006 yılında Astroloji Gazetesi’ni kurarak, astroloji okulu ekibinde yer alan ve günümüzde çok sayıda astroloji sever tarafından takip edilen bazı astroloji köşe yazarlarının astroloji okuruyla buluşmasına vesile oldu. 2009 yılında Türkiye'de ilk defa Astroloji Okulu tarafından düzenlenen interaktif, canlı online astroloji derslerinin başlatılmasına öncülük etti. 2012 yılında AstroArt Astroloji Televizyonu’nu kurarak astroloji alanında bir ilke daha imza attı. Yine2012 yılında AstroArt Astroloji Okulu Yayınlarını kurarak klasik dönem astroloji ustalarının değerli bilgilerinin ülkemiz astroloji okurlarına ulaşması konusunda önemli bir girişim başlattı. Bugüne kadar iki tanesi İngilizce olmak üzere 12 adet kitabı yayınlayan DÖŞER’in astroloji makaleleri Büyük Britanya Astroloji Derneği yayın organı olan The Astrological Journal’de, ayrıca The Wise Magazine'de yayınlanmaktadır. İlkini 2012 yılında düzenlediği ve uluslararası astroloji camiasından tanınmış astrologların da yer aldığı Uluslararası Astroloji Günü Etkinlikleri’nin ikincisini 2013 yılında çok sayıda izleyicinin katılımıyla gerçekleştirdi. Uzman TV için düzenlediği videolar son beş yıldır aralıksız takip edilerek yirmibir milyonun üzerinde izlenen DÖŞER, astroloji teknikleri ve uygulamaları konusunda elliyi aşkın seminer verdi. Halen astroloji eğitimi vermeye ve danışmanlık yapmaya devam eden Öner DÖŞER, ulusal medyada astroloji yorumları en çok takip edilen astrologlardandır. 

 

e-posta: oner.doser@astrolojiokulu.com

 

web: www.astrolojiokulu.com

İki Yıllık Kurs Eğitmeni

Horary Astrology, Electional Astrology, Mundane Astrology

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Barış Özkırış, Ph.D., AAO

25 Ocak 1975 saat 13:57 İstanbul doğumludur.
Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra başladığı lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde 1998 yılında tamamlamıştır. Daha sonra; Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini 2003 yılında tamamlamış ve Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde işletme doktora eğitimine başlamıştır. 2010 yılında, doktora eğitimini tamamlayarak, Marka Yönetimi alanında uzmanlaşmıştır. Aynı dönem içerisinde; Öner Döşer’in Astroloji Okulu’nda “Temel ve İleri Seviye Astroloji” eğitimini Uzmanlaşma Projesinde birincilik ödülü alarak tamamlamış ve Astro-Psikolojik Yaklaşım’ın öncülerinden olan Glenn Perry’nin Amerika’da kurmuş olduğu Astro-Psikoloji Okulu’nda “Astro-Psikolojik Danışmanlık” eğitimi almıştır. 2012 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve Mario Levi'den yaratıcı yazarlık sertifikası almıştır. Astroloji Okulu"nda eğitmenlik ve Barış Özkırış Danışmanlık Bürosu'nda astrolojik danışmanlık yapmaktadır...

e-posta: bozkiris@gmail.com

web: www.astropsikoloji.net

İki Yıllık Kurs Eğitmeni

 

Astropsikoloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Yeşne İren, AAO

31 Ekim 1968 yılında İstanbul'da yay burcu yükselmekteyken doğdu. Liseden sonra yüksek eğitimine İsviçre ve İngiltere'de devam etti. Manchester City College'de Business and Finans dalında ön lisans yaparak, Manchester Üniversitesi Textiles Economics and Management bölümünden 1992 yılında mevzun oldu. 10 senesi trikotaj sanayinde olmak üzere 2003 yılına kadar üst düzey yöneticilik yaptı. 2003 yılında aktif çalışma hayatından çekilerek, resim çalışmalarına ve Tema Vakfı ağırlıklı olmak üzere sosyal projelere yöneldi. Halen Vakıf yönetim kurulunda görev yapmaktadır.

90'lı yıllardan itibaren spiritüalizme ilgilenmeye başlayarak, kimi Ergün Arıkdal gibi duayenler olmak üzere değerli fikir ve ilim adamları ile metafizik öğreti ve çalışmalar içerisinde yer alarak, reiki dahil çeşitli şifa tekniklerini öğrenerek bilgilerini derinleştirmiştir.

2008'de Öner Döşer'in Astroloji Okulu'na kaydolarak klasik astroloji eğitimine başladıktan sonra bu kadim öngörü tekniğinin gücü ve doğruluğu karşısında etkilenerek, bu bilginin layık olduğu seviyede güncelleşmesi ve yaygınlaşması adına gayret gösteren gönüllüler ordusuna katılmıştır.

Evli ve bir oğlu vardır.

E-posta: yesne@windowslive.com

Ruhsal Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Uz. Dr. Sena Büyükçopur

1967 yılında İstanbul’da doğdu. Kültür Koleji (ilkokul) ve İstanbul Lisesi’nden sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1992 yılında pratisyen hekim olarak çalışmaya başladı. 2000 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde aile hekimliği ihtisasını tamamlayarak uzman oldu. Halen doktorluk yapmakta ve 2007’den beri astrolojiyle aktif olarak ilgilenmektedir.

E-posta: sbuyucopur@yahoo.com

Tıbbi Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Binnur Zaimler

İnsan Kaynakları Koordinatörü, Astroloji Uzmanı

Galatasaray Lisesi ve İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunudur. 20 seneye yaklaşan  İnsan Kaynakları ve Toplam Kalite alanlarındaki deneyimlerinin önemli bir kısmında yönetici olarak görev yapmıştır.

Profesyonel yöneticiliklerinin yanısıra, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda denetçilik, Galatasaraylılar Derneği’nde kısa bir süre İnsan Kaynakları Komisyon başkanlığı yapmıştır. İş Süreçleri Yönetimi, Perakende ve İnsan Kaynakları alanlarında Sabancı Üniversitesi- EDU başta olmak üzere yurt içi ve dışı seminer ve eğitimler verdi.

Halen Doğan Grubu’nda İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

International Society for Astrological Research – ABD üyesi olup, astroloji alanında 2003 yılından bu yana ‘Batı Astrolojisi’, ‘Klasik Astroloji’ ve ‘Horary’ programlarını tamamlamış, ‘Finansal Astroloji’, ‘Kurumsal Astroloji’, ‘Karma ve Astroloji’ konularına yoğunlaşmıştır.

1969 doğumlu olan Binnur Zaimler, evli ve bir çocuk annesidir

Finansal ve Kurumsal Astroloji

Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız
Hande Kazanova

 

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat  eğitimi almıştır. 2001-2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nde eğitim aldı. 3 yıl süresince Hesaplama ve Temel Bilgiler sınavlarını verdi ve Yorumlama Projesini tamamlayarak Astrolog sertifikasını aldı. 2004 yılından itibaren Astroloji Okulunda, klasik astroloji, horary (saatler astrolojisi) eğitimini tamamladı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi'nde  Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. 3ncü yılın sonunda, Mart 2009 tarihinden itibaren Haber Türk Gazetesi'nin günlük astroloji yorumlarını yapmaktadır. Halen, 2,5  yıldır Bloomberght kanalında her Pazartesi YILDIZ ENDEKSİ programında Finansal Astroloji yorumları yapmakta olup, Habertürk, Htkulüp, Bloomberght, Marie claire, Ht Hayat, 6.cadde ve mascarammaxxx  sitelerinde günlük, haftalık ve aylık yorumları yer almaktadır.

Astroloji Okulu ® 2012
Tasarım & Yazılım : Network Yazılım